اخبار
May
6
به روز رسانی
ارسال شده توسط HannoverIT در 06 May 2013 01:13 AM

نظر به اینکه در برخی از سرور های لینوکس شرکت، نرم افزار PHP با ورژن 5.2.17 نصب می باشد و با توجه به اینکه این ورژن از طرف سازندگان PHP هیچگونه ساپورت و آپگریدی نمی شود شرکت هانوفر آی تی تصمیم به آپگرید ورژن PHP به نسخه های 5.3.x و 5.4.x دارد. لذا کاربران گرامی می بایست از به روز بودن اسکریپتهای خود و سازگاری آن با نسخه های جدید PHP اطمینان حاصل نمایند.


ادامه »Mar
17
ساعات کاری تیم پشتیبانی در ایام نوروز
ارسال شده توسط HannoverIT در 17 March 2012 05:51 PM

ضمن تبریک سال نو به همه کاربران گرامی، با طلاع میرساند که تیم پشتیبانی شرکت هانوفر آی تی در ایام نوروز نیز به صورت 24 ساعته فعال خواهد بود.

با تشکر


ادامه »Dec
20
افزایش نرخ دلار
ارسال شده توسط HannoverIT در 20 December 2011 06:45 PM

قابل توجه کاربران و مشتریان گرامی

نظر به اینکه در هفته اخیر با نوسانات شدید نرخ دلار مواجه بودیم ، به احتمال زیاد ، طی روزهای آتی نرخ کلیه سرویس های ارائه شده توسط شرکت هانوفر آی تی ( اعم از دامنه و فضای میزبانی )، افزایش خواهد یافت ، لذا از کلیه عزیزانی که طی روزهای آینده قصدخرید و یا تمدید سرویسهای خود را دارند ، خواهشمندیم هر چه سریعتر نسبت به  تمدید به موقع و یا حتی پیش از موعد سرویسهای خود ( با قیمتهای فعلی ) اقدام نمایند . در غیر این صورت در روزهای آینده هزینه تمدید و ثبت با قیمتهای جدید صورت خواهد گرفت .

با احترام مدیریت شرکت هانوفر آی تی


ادامه »
كلمات كليدي:
هاست ,هاستینگ,هاست هانوفر ,هاست hannover,هاست لینوکس,فضای هاست,host هانوفر,هاست دامنه ,هاست . دامین هاست,خدمات هاست hannover,هاست میزبانی وب